Uçak Bileti Bul

Virgin Atlantic Airways

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 1984
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 16
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 31
TOPLAM UÇAK SAYISI 38

Virgin Atlantic Airways Uçak Bileti

Virgin Atlantic:

Virgin Atlantic 1984 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine 22 Haziran 1984'te başlanmıştır. Virgin Atlantic, maksimum hisseye sahip Virgin Atlantic Company şirketine aittir ve bu şirket tarafından kontrol edilirken, geri kalan hisseler Delta Airlines, Virgin Atlantic Company'ye aittir. Holding Şirketidir. Virgin Atlantic sadece yolcu taşımakla kalmıyor, aynı zamanda kargo, posta vb. Hizmetleri de veriyor. Virgin Atlantic, Air France-KLM ile 2019 yılında tamamlanacak bir ortak girişim olarak faaliyet göstermeye karar verdi.


Virgin Atlantic Tarihi:

İlk açılış uçuşu, başlangıçta Aerolineas Argentinas tarafından işletilen Gatwick ve Newark arasında 22 Haziran 1984'te gerçekleştirildi. Virgin Atlantic'in kardeş şirketi Virgin Records, Virgin Atlantic'in açılışının ilk yılından itibaren gelir elde etmesini sağlayan ikinci el bir uçak olan Boeing 747'nin kiralanması için finansman sağlayarak havayoluna yardımcı oldu. Son yıllarda, Virgin Atlantic'in verimliliği ile dünyada 83. sırada yer aldığı açıklandı. Ortak Girişim programı kapsamında Virgin Atlantic, Birleşik Krallık marka bir havayolu olarak Birleşik Krallık işletme sertifikasına sahip bir Virgin markası olarak devam edecek. Zamanın belirli bir noktasında şirket, operasyonların sorgulanması nedeniyle kayıpla ilerliyordu ve verimli bir ekip oluşturmak için birçok çalışanı işten çıkarmaya karar verdi.


Virgin Atlantic'e Genel Bakış:

Virgin Atlantic'in toplam filo büyüklüğü yaklaşık 45 olup, Airbus A330-300, Airbus A340-600 ve Boeing 787-9 ile tüm destinasyonlarını kapsamaktadır. Virgin Atlantic ayrıca uçağın ağırlığını azaltarak yakıt tüketimini azaltmaya çalışıyor ve bu da minimum sera gazı emisyonuna yol açacak. Havayolu, çevremizi korumamıza yardımcı olacak yosun bazlı biyoyakıtları kullanmayı planlıyor. Havayolu, bazı uçakları, içinde bar bulunan yenileriyle değiştirme niyetinde, uçak Londra'dan New York'a kadar tanıtılacak.


Virgin Atlantic Destinasyonları ve Merkezleri:

Virgin Atlantic hayır noktasına uçuyor. Bridgetown, Vancouver, Lagos, Cancun gibi destinasyonların

Şangay, Atina, Havana, Hong Kong, Bombay, Delhi, Manchester, Londra, Belfast,

Montego Körfezi, Tel Aviv, Boston, New York City, Miami, Orlando, Washington D.C., Atlanta,

Londra, vb. Ana merkezi Crawley, West Sussex, İngiltere, Heathrow, Gatwick'tedir. Virgin Atlantic, yolcuların güvenliğinin son derece önemli olmasına karşın yolcuların seyahatlerinin rahat olmasını sağlıyor.


Virgin Atlantic Uzmanlığı:

Virgin Atlantic, ekibine makyajsız izin veriyor ve etek giymek istemiyorlarsa pantolon giymekte özgürler. Yıllarca süren Virgin Atlantic, yolcularına kaliteli hizmet sunma konusunda hiçbir zaman başarısız olmadı. Virgin Atlantic, uçuş deneyimini daha şık, eğlenceli, heyecan verici ve yenilikçi hale getirmesiyle tanınır. Virgin Atlantic yaklaşık 30 yıldır sektörde ancak yolcularını ve uzun vadede herhangi bir şirkete yardımcı olan çalışanlarını asla hayal kırıklığına uğratmadı. Eğer sizlerde Virgin Atlantic'in ucuz uçak biletlerinden faydalanmak istiyorsanız sitemize bakmanızı öneririz.


 

Virgin Atlantic Bagaj Hakkı:

Bagaj hakkı, yapılan rezervasyon sınıfına bağlıdır. Ekonomi Sınıfında, el bagajı 10 kg'ı geçmemeli, check-in bagajı ise 23 kg'ı geçmemelidir, aynı durum Premium Ekonomi Sınıfı ve bebekler için de geçerlidir. Üst Sınıf veya Business Class'ta bir el bagajı 12 kg'dan fazla olmamalı ve toplamı 16 kg'a kadar, check-in bagajı ise 32 kg'a kadar olmalıdır. Havayolu, bagajın kilosuna göre değişen ekstra bagaj için ücret alır.


Virgin Atlantic Yiyecek ve İçecekleri:

Yolculara uçuş sırasında ikram edilen yiyecek ve içecekler birbirini tamamlayıcı nitelikte olup, yolcuların tercihlerine göre seçim yapabilecekleri uçak içi menüde çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Virgin Atlantic, yolcularına en iyi uçak içi alkollü içecekleri ücretsiz olarak sunuyor.


Virgin Atlantic Sınıfları:

Virgin Atlantic'in üç sınıfı vardır: Ekonomi Sınıfı, Premium Ekonomi Sınıfı ve - Business Sınıfı olarak da bilinen Üst Sınıf.

Üç sınıf arasındaki temel fark, değişen ücrettir, Üst Sınıfın koltuğu daha rahattır ve Ekonomi ve Premium Ekonomi Sınıfından daha iyi yatar. Upper Class ayrıca özel ve ayrı check-in kontuarları, biniş ve iniş tesislerinin avantajlarından da yararlanır.


Virgin Atlantic  Rezervasyonu:

Biletliyo.com'dan uçuşunuzu seçtikten sonra, yapmanız gereken tek şey, kalkış tarihini ve saatini, gidiş dönüş veya tek yönlü uçuş  olup olmadığını ve detayları kontrol etmektir. Ayrıca, doğrulama amacıyla daha fazla kişisel bilgi ve iletişim bilgileri vermeniz gerekecektir. Havalimanındaki görevlilere göstermek için kişisel kimliğinizi daima yanınızda taşıyın.