Uçak Bileti Bul

Ural Airlines

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 1943
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 20
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 70
TOPLAM UÇAK SAYISI 51

Ural Airlines Uçak Bileti

Ural Airline 

1943 yılında kurulan bu havayolu, son 76 yılın havacılık hizmetlerinde. Havayolu, kuruluşundan bu yana birçok yolcuya kaliteli kiralama hizmetleri sağlamakta ve birçok noktaya seyahat etmelerine yardımcı olmaktadır. 46 uçaktan oluşan filosu ile Chelyabinsk, Samara, Ufa, Krasnodar, vb. Genelinde neredeyse 101 varış noktasını işletiyor. Ural Havayolları'nın sahip olduğu teknik üs, Rusya'daki en büyük ve tüm modern tesislere sahip.

 

Ural Airline Tarihi:

Şirket tarafından birçok destinasyona hizmet verildiği ve her yıl listesine yeni uluslararası destinasyonlar eklemeye devam ettiği için en hızlı gelişen havayollarından biri olarak kabul edilmektedir. 1993 yılında Sverdlovsk Havacılık İşletmesi bir Havayolu ve Havalimanına bölündü ve Ural Havayolları bu şekilde kuruldu. Filosu, Airbus A320 ailesine ait tüm modern ve konforlu uçaklardan oluşmaktadır. Yolcu ve kargo uçuşları, uçak tamir ve bakımı vb. Birçok alanda hizmet vermeye karar verdi.


Ural Airline Genel Bakış:

Aeroflot'un bölünmesinden sonra, Ural Havayolları bir anonim şirket haline geldi ve 1993 yılında Rusya Federasyonu tarafından kuruldu. Ayrıca havayolu işini havaalanından ayırmaya karar verdi. Müşteri memnuniyetini sağlamak için gece gündüz hizmete giren yaklaşık 3.000 personeli bulunmaktadır. 2012 yılında pilotlarını eğitmek için bir eğitim merkezi başlattı ve onlara Airbus A320 sistemini öğretmek için eğitim düzenledi. 2017 yılında, Skytrax'tan 3 yıldızlı derecelendirme aldı ve böylece Rusya'da 3 yıldızlı dördüncü havayolu oldu.

 

Ural Airline Destinasyonları ve Merkezleri:

Son 76 yıldır bu havayolu şirketi tarafından birçok iç ve dış havalimanına hizmet verilmektedir. Her zaman, misafirlerinin uçakta en iyi seyahat deneyimini yaşayabilmesi için hizmetlerini yükseltmeye çalıştı. Ural Havayolları'na ait hem birincil hem de ikincil birçok merkez vardır. Bu havayolunun hizmet verdiği bazı popüler varış noktaları şunlardır: Arnavutluk, Bulgaristan, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, vb. Birçok havaalanı tek bir ülkede hizmet vermektedir.

 

Ural Airline Uzmanlığı:

Modern havaalanı ve teknik üs, Rusya'daki Ural Havayoluna aittir. Onları ülkeye tanıtan ilk kişi. Teknik ekipman, bu havayolunun mühendislerinin, teknisyenleri beklemek zorunda kalmadan şirket içinde herhangi bir havayolu temerrütünü çözmelerine yardımcı olur. Havayolu, yolcularına her noktada konforlu bir yolculuk sağlamak için her zaman modern tesis ve teknolojileri uygulama sürecindedir. Eğer sizlerde Ural Airline  ucuz uçak biletlerinden faydalanmak istiyorsanız sitemize bakmanızı öneririz.

 

Ural Airline Bagaj Hakkı:

Ayrı bir koltuk sınıfı için farklı ağırlıklara izin verilir. Örneğin, Ekonomi ve Premium Ekonomi'de seyahat eden yolcuların, maksimum 23 kg ağırlığa sahip olabilen kayıtlı bagajları taşımalarına izin verilir. Business Class yolcuları ise 32 kg'a kadar ağırlık taşıyabilir ve 2 çantaya bölünebilir. Her yolcu uçuş sırasında bir el çantası taşıyabilir ve ekonomi sınıfı konuklar için ağırlığı 5 kg, business class misafirleri ise maksimum 15 kg el çantası taşıyabilir.

 

Ural Airline Yiyecek ve İçecekleri:

Ural Havayolları ile seyahat eden yolcular için çeşitli seçenekler mevcuttur. Business-class misafirleri, başlangıçtan ana yemeğe kadar eksiksiz bir öğünün ve ayrıca nefis tatlıların tadını çıkarma ayrıcalığına sahiptir. Maden suyu, eski şarap, viski, meyve suları vb. Gibi çeşitli içecek seçenekleri de sunulmaktadır. Ekonomi sınıfı yolcular ayrıca yemek ve içeceklerin tadını çıkarır. Yemekler seyahat süresine ve uçuş süresine bağlı olarak servis edilir. Çay, kahve, meyve suları vb. Alkolsüz içecekler servis edilir.

 

Ural Airline Sınıfları:

  • Business-class - Kişiselleştirilmiş hizmetler, seyahat sırasında maksimum rahatlık sağlamak için gemilerde boş koltuklarla misafirler için mevcuttur.
  • Konfor Sınıfı - İş sınıfında sunulan aynı standart hizmetten minimum değişiklikle yararlanırlar.
  • Ekonomi / Ekonomi artı sınıf - Ekonomi sınıfı yolcular, günlük dergilerle birlikte standart bir yemeğin tadını çıkarırlar. Ekonomi plus, web sitesi üzerinden rezervasyon yaptıklarında Wings Gold kart üyelerine sunulan, yükseltilmiş bir ekonomi sınıfı türüdür.


Ural Airline Rezervasyonu:

Biletliyo.com'dan uçuşunuzu seçtikten sonra, yapmanız gereken tek şey, kalkış tarihini ve saatini, gidiş dönüş veya tek yönlü uçuş  olup olmadığını ve detayları kontrol etmektir. Ayrıca, doğrulama amacıyla daha fazla kişisel bilgi ve iletişim bilgileri vermeniz gerekecektir. Havalimanındaki görevlilere göstermek için kişisel kimliğinizi daima yanınızda taşıyın.