Uçak Bileti Bul

United Airlines

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 1926
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 74
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 190
TOPLAM UÇAK SAYISI 827

United Airlines Uçak Biletleri

United Airlines:

United Airlines Holdings (eski adıyla United Continental Holdings), birincil United Air Lines yan kuruluşu aracılığıyla faaliyet göstermektedir. United Airlines, 360'tan fazla havalimanına günde 4.900'den fazla uçuş gerçekleştiren lider bir yolcu ve kargo havayolu şirketidir. Newark, Chicago, Denver, Houston, Los Angeles, San Francisco, Washington, DC ve ABD'nin Guam adasındaki ABD merkezlerinden beş kıtadaki varış noktalarına hizmet vermektedir. Ayrıca United, birkaç uluslararası havayolunu içeren bir pazarlama ve kod paylaşım grubu (dünyanın en büyüğü) olan Star Alliance üyesidir. Şirket, 2019 yılında adını United Airlines Holdings, Inc. olarak değiştirdi.


United Airlines Operasyonları:

United Airlines, kazancını üç segmentte rapor ediyor: yolcu geliri, kargo geliri ve diğer işletme gelirleri. Yolcu geliri, satışların ve diğer işletme gelirlerinin% 90'ından fazlasını oluşturur (sadakat programı MileagePlus mil satışlarını içerir) yaklaşık% 5'tir. Kargo geliri, toplam satışların% 5'inden azını oluşturmaktadır.

United'ın ana hat operasyonları, sınırlı sayıda uçak kullanarak çok sayıda şehirden yeni varış noktalarının eklenmesine izin veren bir merkez ve konuşma sistemi aracılığıyla yönetilir. Bölgesel operasyonları merkezleri birbirine bağlar ve daha küçük şehirlere uçuşlara izin verir. Bu hizmet, bazıları Republic, Commuter Air, ExpressJet, GoJet ve Sky West'i içeren United Express markalı bölgesel taşıyıcılar aracılığıyla yürütülür.

United, karşılıklı kazanç, sık uçan yolcu millerinin paylaşılması, havaalanı salonlarına erişim ve uçuş operasyonlarının (başka bir taşıyıcının markası altında pazarlanan uçuşlar) kod paylaşımını sağlayan Star Alliance havayolu ağının bir üyesidir. Ayrıca Air Canada, Lufthansa, Air New Zealand ve Avianca ve Copa Airlines ile, United'a tarifeleri ve ücretleri bu havayolları ile entegre etme yeteneği sağlayan ortak iş anlaşmaları vardır.

Şirket, program üyelerine ödüller, avantajlar ve hizmetler sunan MileagePlus adlı bir sadakat programı yürütmektedir. MileagePlus üyeleri, United, United Express ve Star Alliance üyesi havayollarında seyahat ödülleri kazanabilir. Aynı zamanda Chase Bank aracılığıyla bir MileagePlus kredi kartı sunar.

Eğer sizlerde United Airlines ucuz uçak biletlerinden faydalanmak istiyorsanız sitemize bakmanızı öneririz.


United Airlines Rezervasyonu:

Biletliyo.com'dan uçuşunuzu seçtikten sonra, yapmanız gereken tek şey, kalkış tarihini ve saatini, gidiş dönüş veya tek yönlü uçuş  olup olmadığını ve detayları kontrol etmektir. Ayrıca, doğrulama amacıyla daha fazla kişisel bilgi ve iletişim bilgileri vermeniz gerekecektir. Havalimanındaki görevlilere göstermek için kişisel kimliğinizi daima yanınızda taşıyın.