En Uygun & Ucuz İstanbul Paris Uçak Bileti

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
21
Paz
22
Pts
23
Sal
24
Çar
25
Per
26
Cum
27
Cts
28
Paz
29
Pts
30
Sal
31
Çar
01
Per
02
Cum
03
Cts
04
Paz
05
Pts
000
Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

Paris Gezilecek Yerler

Eyfel Kulesi (Eyfel Turu) : Paris manzarasının üzerinde yükselen Eyfel Kulesi, Paris'i simgeliyor ve size üç seviyeden muhteşem şehir manzaraları sunuyor. Şehrin pek çok noktasından ünlü simgesel yapıyı görebiliyor olsanız da, gözetleme platformlarına çıkmanın ve altınızda Paris manzarasının küçülüp küçüldüğünü izlemenin heyecanını hiçbir şey yenemez.


Louvre Müzesi (Musée du Louvre) : Muazzam Louvre Müzesi yılda 10 milyondan fazla ziyaretçi alıyor ve bu da onu dünyanın en çok ziyaret edilen müzesi ve 1. bölgenin "Kraliyet Paris" olarak bilinen bölümünde en önemli cazibe merkezi haline getiriyor.

Bu popülerliğin çoğu Louvre'un üç uber ünlü ustası, Leonardo di Vinci'nin Mona Lisa ve iki ünlü Yunan heykelinden, Venus de Milo ve Semadirek Kanatlı Zaferi'nden (aynı zamanda Kanatlı Nike olarak da bilinir - evet, popüler atletizm için ilham kaynağı) ayakkabı markası!)

Ancak Louvre, mumyalarla tamamlanmış muhteşem bir Mısır koleksiyonu, Orta Çağ'dan 19. yüzyılın ortalarına kadar Avrupa resimlerinden oluşan galeri ve zarif mobilyalar, duvar halıları ve süs eşyalarının göz kamaştırıcı odaları dahil olmak üzere size görecek çok şey sunuyor.

Dışarıda, I M Pei'nin 20. yüzyıl cam piramitleri ve eski kraliyet sarayının süslü Rönesans mimarisiyle yansıtan bir havuz kontrastı.


Versay Sarayı : 700'den fazla odasıyla Versailles dünyanın en büyük saraylarından biridir. XIV. Burada günün çoğunu veya tamamını kolayca geçirebilirsiniz.


Latin Mahallesi : Daha eski bir Paris deneyimi yaşamak için Latin Mahallesi'nin cazibesini keşfetmek için biraz zaman ayırın. İlk olarak 1. yüzyılda Romalılar tarafından yerleşilen bu ünlü Sol Sahil mahallesi uzun zamandır bohemleri, akademisyenleri ve siyasi protestoları cezbetmiştir. Hemingway, Sartre ve Camus'un 1920'lerde takıldığı Boulevard Saint Germain boyunca bir içecek alın, Pantheon'daki Fransız kahramanlarının ve entelektüellerinin mezarlarını ziyaret edin ve Cluny Müzesi'ndeki Lady ve Unicorn duvar halılarının zamansız güzelliğine bakın.


Seine Nehri : Seine Nehri, Paris'in merkezinden geçerek şehrin kuzeyindeki Sağ Kıyıyı ve güneydeki Sol Kıyıyı tanımlar. Ortadaki iki küçük adadan biri olan Île de la Cité, dünyaca ünlü ortaçağ başyapıtları, gizli parkları ve güzel 17. yüzyıl yerleşim bölgeleri ile Paris'in tarihi merkezidir.

Seine'nin tadını birçok farklı şekilde çıkarabilirsiniz. Bankalar boyunca yürüyün ve güzel köprülere hayran kalın. Sen Nehri'nin her iki yakasındaki nehir kenarındaki kitapçılara, les bouquinistes'e bir göz atın. Place de la Bastille'den Eyfel Kulesi'ne nehir kenarındaki yayalara özel gezinti yolu Parc Rives de Seine'i keşfedin.

Paris'in en güzel tarihi binalarını ve köprülerini benzersiz bir perspektiften görmek için bir tur teknesiyle nehirde yukarı ve aşağı gezinin. Nehir kenarındaki mavnada yemek yiyin ve dans edin. Yüzen yüzme havuzunda serinleyin.

Sol Kıyıda, nehir boyunca uzanan rekreasyon alanı Les Berges'i ziyaret edin - özellikle yaz aylarında canlanıyor.


Montmartre ve Sacré Coeur : Bir zamanlar ayrı bir köy olan Montmartre, 1860'tan beri Paris'in bir parçasıdır, ancak dolambaçlı şeritleri, birçok ağacı ve pitoresk yamaçları hala ayrı bir yer gibi görünmesini sağlar.

Mahallenin birçok kafe ve kabaresini gezebilir ve 100+ yıl önce kiralar ucuzken burayı evleri yapan sanatçıları, müzisyenleri ve yazarları hayal edebilirsiniz.

En ünlü manzara, İtalyan Bizans tarzında inşa edilmiş ve Paris'in çoğu noktasından görülebilen parlak beyaz Sacré Coeur Bazilikasıdır.

Turistler genellikle Sacré Coeur ve Pigalle'deki Moulin Rouge tiyatrosunun etrafındaki alanları topluyorlar - ancak küçük sanat müzeleri ve parkları, yalnızca yaya yolları ve birkaç eski moda yel değirmeni bulabileceğiniz mahallenin en ilginç kısımlarını özlüyorlar.


Musée d'Orsay : Eski bir tren istasyonunu işgal eden Musée d'Orsay, dünyaca ünlü Empresyonist ve Post-Empresyonist sanat eserlerinin muhteşem bir koleksiyonunu içerir.

Kalabalıklar, en iyi bilinen şaheserleri, özellikle de Yıldızlı Gece tablosu en büyük kalabalığı çeken Monet, Renoir, Cézanne, Gauguin ve Van Gogh'un galerilerini topluyor.


Arc de Triomphe : Devasa Arc de Triomphe, 1806'da Napolyon tarafından ordusunun Avrupa'daki zaferlerini onurlandırmak için görevlendirilen, Paris'in en tanınmış cazibe merkezlerinden biridir, ancak 30 yıl sonra tamamlandığında sürgüne gönderilmiş ve ölmüştür.

Arc de Triomphe, Champs Élysées'in batı ucu da dahil olmak üzere 12 büyük caddenin birleştiği yoğun bir trafik rotasıyla çevrilidir. Bir mesafeden, dönen trafik ihtişamını bir şekilde azaltıyor, ancak yakından bakmaya değer.


Lüksemburg Bahçesi (Jardin du Luxembourg): Jardin du Luxembourg, Paris'te heykel ve bahar çiçekleri

Yüksek kestane ağaçları, çocukların (gençlerin ve yetişkinlerin) oyuncak yelkenlilerle yüzdüğü geniş bir havuz ve yemyeşil çiçekler ve güzel heykeller arasında oturmak için birçok bank, Lüksemburg Bahçesi'ni şehrin en popüler parkı yapıyor.

Ve 448 diğer Paris parkı ve aralarından seçim yapabileceğiniz 2 orman ile, bu büyük bir fark!

Ziyaretçi sayısına rağmen, Lüksemburg Bahçesi, 60 dönümlük alanı birçok farklı alana bölündüğü için nadiren kalabalık görünmektedir.


Paris Hakkında

Paris, Fransa'nın başkentidir. Sadece 2,5 milyon nüfusa sahip Fransız tarihi, siyasi ve ekonomik başkenti, Fransa'nın kuzey kesiminde yer almaktadır. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Notre Dame, Eyfel Kulesi (320m), Bastille, Louvre ve çok daha fazlası gibi tarihi anıtlara ev sahipliği yapmaktadır. 19. yüzyılda şehrin çoğu Haussmann tarafından yeniden tasarlandı.

Paris, 2,5 milyondan fazla nüfusa sahiptir ve şehir, 1'den 20'ye kadar numaralandırılmış 20 “bölgeye” (ilçeler) bölünmüştür.

Seine nehri, şehri güneyde Rive Gauche ve nehrin kuzey kıyılarında Rive Droite olarak ikiye ayırır. Nehir, kargoyu içeri ve dışarı taşıyan ticari mavnalarla hala çok meşgul, ayrıca çok şey var.

Şehrin tarihi adı Parisii'dir ve Galyalılar tarafından verilmiştir, ancak Romalılar M.Ö. 52'de gelmiştir. ve adını Lutetia olarak değiştirdi.

Haussmann ve Napolean III (Charles Louis Napoléon Bonaparte) tarafından dönüştürülen ünlü bulvarların ve şehir merkezindeki binaların çoğu. Çok daha geniş yapılan sokaklar, yapıldığı yerler ve meydanlar, binalar tamamen yeniden inşa edildi. Notre Dame gibi tarihi binaları korurken, Avenue des Champs-Élysées'de görebileceğiniz gibi, atmosfer tamamen değişti, mekan ve perspektif ana bileşen oldu. Bu aynı zamanda diğer Fransız şehirlerinin değişmesini de etkiledi.

Moulin Rouge, Lido ve Crazy Horse gibi ünlü kabareler ile gece hayatı zengindir. En iyi yemeklerin sunulduğu gastronomik restoranlar çok sayıda ve her fiyatta.

İstanbul Havalimanı Ulaşım

Sabiha Gökçen Havaalanı

 İstanbul içindeki noktalar arasında tercih edilebilecek ulaşım seçenekleri aşağıda verilmiştir.

Taksi : Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul’un Anadolu yakasında Pendik ilçesi sınırlarında yer almaktadır. Havaalanından şehir merkezine veya şehirdeki herhangi bir noktadan havaalanına ulaşım için günün her saatinde taksiler ile hızlı ve komforlu bir yolculuk yapılabilmektedir.

Otobüs : Aşağıda numaraları ve güzergahları listelenen belediye otobüsleri ile günün hemen her saatinde havaalanı ile şehirde birçok nokta arasında ulaşım sağlanabilmektedir.

E3 - 4. Levent - Sabiha Gökçen Havalimanı

E9 - Bostancı - Sabiha Gökçen Havalimanı

E10 - Kadıköy - Kurtköy - Sabiha Gökçen Havalimanı

E11 - Kadıköy - Sabiha Gökçen Havalimanı

16S - Sabiha Gökçen Havalimanı - Metrobüs Uzunçayır

KM33 - Pendik YHT - Esenkent Metro

130H - Deniz Harp Okulu - Sabiha Gökçen Havalimanı

132H - Pendik YHT - Sabiha Gökçen Havalimanı

122H - 4.Levent - Yenişehir - Istanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

HAVABUS : Kadıköy ve Taksim ile Sabiha Gökçen Havaalanı arasında hizmet vermekte olan ve belirli noktalardan her yarım saatte bir hareket eden HAVABUS otobüsleri ile günün hemen her saatinde havaalanına ulaşım sağlanabilmektedir.

HAVABUS otobüslerinin Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır. Otobüsler, Taksim’den Taksim Divan oteli karşısında, Abdulhakhamit caddesinde Point Otel önünden, Kadıköy’den de rıhtım İETT durakları önünden hareket etmektedirler.

Havaalanı ile Kadıköy arasında sefer yapan otobüslerin iki yöndeki güzergahları şu şekildedir:

Sabiha Gökçen Havaalanı - Tem Bağlantı Yolu - Yeni Sahra – Kadıköy

Havaalanı ile Taksim arasında sefer yapan otobüslerin iki yöndeki güzergahları şu şekildedir:

Sabiha Gökçen Havaalanı - Kavacık - FSM Köprüsü - 1.Levent - Zincirlikuyu Metrobüs -  Dolapdere - Taksim

Taksim - Beşiktaş - Boğaziçi Köprüsü - Tem Bağlantı Yolu - Sabiha Gökçen Havaalanı

Araç kiralama : Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan şehrin istenilen noktasına gitmek ve havaalanına geri dönmenin en komforlu ve hızlı yollarından biri de kiralık araç kullanımıdır. Havaalanında hizmet veren birçok araç kiralama ofisi ile iletişime geçerek kiralık araç temin edilebilmektedir.

İstanbul Havaalanı

İstanbul içindeki noktalar arasında tercih edilebilecek ulaşım seçenekleri aşağıda verilmiştir.

Taksi : İstanbul Havaalanı, Avrupa Yakası’nda Tayakadın ve Akpınar köyleri arasındaki 76,5 milyon metrekare alan üzerinde inşa edilmiştir. Havaalanından şehir merkezine veya şehirdeki herhangi bir noktadan havaalanına ulaşım için günün her saatinde taksiler ile hızlı ve komforlu bir yolculuk yapılabilmektedir.

Otobüs : Aşağıda numaraları ve güzergahları listelenen belediye otobüsleri ile günün hemen her saatinde havaalanı ile şehirde birçok nokta arasında ulaşım sağlanabilmektedir.

H–1 | Mahmutbey Metro – İstanbul Havalimanı

Mahmutbey Metro – Karacaoğlan İÖO. – İnönü Caddesi – Halkalı Caddesi – Pirireis – 15 Temmuz Mah. – Sanayi Mahallesi – İkitelli Köprü – İstanbul Havalimanı                                                                                                   

H–2 | Mecidiyeköy – İstanbul Havalimanı

Mecidiyeköy Metrobüs – Çağlayan Yolu – Nurtepe Viyadük – Hasdal – Kemer Yolu – Orman Yolu – Kıyı Emniyeti – İstanbul Havalimanı

H–3 | Halkalı – İstanbul Havalimanı

Gümrük –  Halkalı İstasyon – Gültepe Mahallesi – Göl Konutları – Bezirganbahçe TOKİ – İstasyon Mah. Muh. – Sakarya Sokak – M. Akif Ersoy Hastane – Avrupa Konutları 3 – Halkalı Polis Merkezi – Halkalı Park – Koca Ali Sokak – Güneşpark Evleri – Halkalı Yolu – İkitelli Caddesi – Atatürk Mahallesi – İkitelli Garajı – MASKO 2 – MASKO 1 – Demirciler Sitesi – İstanbul Havalimanı

H–4 | Atatürk Havalimanı –  İstanbul Havalimanı

Atatürk Havalimanı – İstanbul Havalimanı

HAVAİST : İstanbul Havaalanı’na düzenlenen 19 adet HAVAİST otobüs seferi ile şehrin hemen her noktasından havaalanına ulaşım sağlamak mümkündür. Bu otobüsler ile ilgili detaylı bilgi aşağıda verilmiştir.

İST–1 | Yenikapı – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 48 km, Süre: 110 dk)

Yenikapı İDO – Yenikapı Marmaray – Aksaray – Ulubatlı – İstanbul Havaalanı

İST–1 | Sultanahmet Deparı (Çatladıkapı – Sultanahmet – Eminönü Transit – Piyalepaşa – Nurtepe Viyadük – İstanbul Havaalanı) (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 52 km, Süre: 110 dk)

İST–2 | TÜYAP – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 21 TL, Uzaklık 58 km, Süre: 110 dk)

TÜYAP – Cumhuriyet Mahallesi – Beylikdüzü – Haramidere – İstanbul Havaalanı

İST–3 | Otogar – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 16 TL, Uzaklık: 39 km, Süre: 75 dk)

Otogar – Otogar Yolu – İstanbul Havaalanı

İST–4 | Bakırköy – İstanbul Havalimanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 44 km, Süre: 80 dk)

Bakırköy İDO İskelesi – Ataköy 4. Kısım – Şirinevler – Kuleli – İstanbul Havaalanı

İST–5 | Beşiktaş – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 43 km, Süre: 110 dk)

Beşiktaş İskele – Zincirlikuyu Metrobüs 2 – 4. Levent – Seyrantepe Yolu – İstanbul Havaalanı

İST–6 | Alibeyköy Cep Otogarı – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 16 TL, Uzaklık: 31 km, Süre: 55 dk)

Alibeyköy Cep Otogarı – İstanbul Havaalanı

İST–7 | Kadıköy – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 25 TL, Uzaklık: 64 km, Süre: 110 dk)

Kadıköy – Acıbadem Metro İst. – Uzunçayır Metrobüs – Yenisahra – Kavacık Köprüsü – İstanbul Havaalanı

İST–8 | Pendik – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 30 TL, Uzaklık: 97 km, Süre: 100 dk)

Pendik İDO iskelesi – Pendik YHT İstasyonu – Tavşantepe Metro – Sabiha Gökçen Havaalanı – İstanbul Haavaalanı

İST–9 | Hacıosman – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 16 TL, Uzaklık: 40 km, Süre: 60 dk)

Hacıosman – Maslak – İstanbul Havaalanı

İST–10 | Sancaktepe – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 25 TL, Uzaklık: 64 km, Süre: 120 dk)

Özyeğin Üniversitesi – Yenidoğan Üst Geçit – Madenler – Tepe Üstü – Kavacık Köprüsü – İstanbul Havaalanı

İST–11 | Arnavutköy – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 12 TL, Uzaklık: 20 km, Süre: 35 dk)

Arnavutköy Peronlar – ArnavutköyBelediye – Taşoluk Peronlar – İstanbul Havaalanı

İST–12 | Kemerburgaz – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 16 TL, Uzaklık: 21 km, Süre: 40 dk)

Bahçeköy Caddesi – Kemerburgaz – Kemerburgaz Evleri

İST–13 | Sarıyer – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 16 TL, Uzaklık: 40 km, Süre: 60 dk)

Sarıyer – Maden Mahallesi – Nalbanttepe – Zekeriyaköy Yolu – Uskumruköy Yolu – İstanbul Havaalanı

İST–14 | Başakşehir – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 27 km, Süre: 45 dk)

Başakşehir Metrokent – İstanbul Havaalanı

İST–15 | Bahçeşehir – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 21 TL, Uzaklık: 42 km, Süre: 80 dk)

Bahçeşehir Merkez – Merkez Kayaşehir – İstanbul Havaalanı

İST–16 | Mahmutbey Metro – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 36 km, Süre: 60 dk)

Mahmutbey Metro – 15 Temmuz Mahallesi – İstanbul Havaalanı

İST–17 | Halkalı – İstanbul Havaalanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 40 km, Süre: 75 dk)

Gümrük – Halkalı İstasyon – Halkalı Park – Atatürk Mahallesi – Demirciler Sitesi – İstanbul Havaalanı

 

İST–18 | Mecidiyeköy – İstanbul Havalimanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 37 km, Süre: 60 dk)

Mecidiyeköy Metrobüs – Nurtepe–Viyadük – İstanbul Havaalanı

İST–19 | Taksim – İstanbul Havalimanı (Fiyat: 18 TL, Uzaklık: 40 km, Süre: 95 dk)

Abdülhakhamit Caddesi – Nurtepe–Viyadük – İstanbul Havalimanı

Araç kiralama : İstanbul Havaalanı’ndan şehrin istenilen noktasına gitmek ve havaalanına geri dönmenin en komforlu ve hızlı yollarından biri de kiralık araç kullanımıdır. Havaalanında bulunan birçok araç kiralama ofisi ile iletişime geçerek kiralık araç talebinde bulunulabilmektedir.

Paris Havalimanı Ulaşım

Paris Beauvais Havalimanı'na Ulaşım:

Navette'den Paris'e

Yolcuları Paris'e ve Paris'ten götüren kesintisiz bir servis vardır. Navette otobüsü genellikle bir uçak inişinden 20 dakika sonra ve bir uçak kalkmadan 3 saat 15 dakika önce kalkar. Paris'teki durak, Porte Maillot metro istasyonu ve Neuilly - Porte Maillot tren istasyonu (RER tren hattı C) yakınındaki ünlü Arc de Triomphe'den (Boulevard Pershing otoparkı) çok uzak değil.

Şehir merkezine veya iş bölgesi La Défense'ye ulaşmak için metroya aktarma yapabilirsiniz. Yolculuk en az 1 saat 15 dakika sürer. Bilet pencereleri ve bilet makineleri, Terminal 1 ve Terminal 2'nin Gelen Yolcu salonunda ve her iki terminal arasındaki havaalanı otobüs durağında bulunur.


Paris Orly Havalimanı'na Ulaşım:

Paris'e tren

Ücretsiz otomatik servis treni Orlyval, Orly 1-2-3 ve Orly 4 terminallerini, şehrin merkezine doğru RER tren hattı B'ye geçebileceğiniz Antony İstasyonu'na bağlar. Antony İstasyonu'na tek bir bilet çok pahalıdır, yani 9,30 €. Bilet makinelerinden Orlyval + RER kombine bilet almak daha akıllıca, fiyatı 12,10 €.

Antony'den merkezi konumdaki Saint Michel - Notre Dame istasyonlarına (17 veya 22 dakika) ve Châtelet - Les Halles'e (19 veya 24 dakika) seyahat süresi kısadır. Orlyval ile yolculuk 7 dakika sürer, servis treni servisi her 5 ila 7 dakikada bir kalkar. RER tren hattı B yaklaşık olarak her 10 dakikada bir çalışır. Daha fazla bilgi için lütfen web sitesine ve RER tren hattı B tarifesine bakın.

“Orlyval servis trenleri her gün 06: 00'dan 23: 35'e kadar, sabahın yoğun olduğu saatlerde 5 dakika ve öğleden sonra geç saatlerde ve dışarıda 7 dakika aralıklarla çalışır. RER tren hattı B ile Antony İstasyonu'ndan Paris'in en büyük tren istasyonuna (Gare du Nord) seyahat süresi 23 veya 28 dakika. "

Orly 4'ten Paris'in merkezine 7 numaralı tramvay (1,90 €) ve 183 otobüsü (2,00 €) ile de seyahat edebilirsiniz. 7 numaralı tramvay sizi 45 dakikada Villejuif Louis Aragon'a götürür, 7 numaralı metro hattı istasyonu Paris'in merkezine bağlar. 183 numaralı otobüs sizi havaalanından Porte de Choisy'ye götürmek için 60 dakika sürmektedir, burada ayrıca 7 numaralı metro hattına, örneğin Châtelet veya Pont Neuf'a geçmek de mümkündür.


Paris Orly Havalimanı'ndan Paris Charles de Gaulle Havalimanı'na nasıl gidilir?

Paris Orly Havalimanı'ndan Paris Charles de Gaulle Havalimanı'na taksiyle gidebilirsiniz, burası Paris'in en önemli havalimanıdır. En az 80 € ödeyeceğiniz bir taksi için 50 ila 60 dakikalık bir seyahat süresini hesaba katmalısınız. 1 Nisan 2020 tarihine kadar, her iki havaalanı arasında Le Bus Direct'in servis otobüsleri mevcuttu, otobüs korona salgınının patlak vermesinden sonra çalışmayı durdurdu. Le Bus Direct dört otobüs servisinden oluşuyordu, 3 numaralı otobüs hattı Paris Orly Havaalanı ile Paris Charles de GaulleAirport arasındaki bağlantıydı.

Otobüs hizmetleri

Orlybus - Paris

Paris'in toplu taşıma operatörü Orlybus of RATP ile Paris'in merkezine ulaşabilirsiniz. Otobüs servisi, havalimanı ve şehir arasında bir bağlantı sağlar. Orlybus, Paris'teki Denfert-Rochereau meydanına gidip gelir, havaalanındaki duraklar Orly 4 (Terminal Sud) ve Orly 1-2-3 (Terminal Ouest) yakınlarında bulunabilir. Place Denfert-Rochereau'da bir metro ve tren istasyonu (M4, M6 ve RER tren hattı B) vardır ve size otobüsten metroya veya trene geçme ve Paris'in merkezine ulaşma imkanı sunar.

Orlybus biletleri

Orlybus için bir bilet 9,50 € tutarındadır ve bilet otomatlarından alınabilir, otobüse bindikten sonra biletinizi doğrulamanız gerekir. 05: 35-00: 30 saatleri arasında her 8-15 dakikada bir şehre ve havalimanına otobüs hareket etmektedir, ortalama yolculuk süresi 30 dakikadır. Daha fazla bilgi için lütfen Orlybus web sitesine ve zaman çizelgesine bakın.