Uçak Bileti Bul

British Airways

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ
UÇTUĞU NOKTA SAYISI
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI
TOPLAM UÇAK SAYISI

British Airways Uçak Bileti

British Airways:

İngiliz hava yolları, İngiltere'nin bayrak taşıyıcı havayoludur ve filo büyüklüğü açısından ikinci sırayı almıştır. Ana merkez, Londra Heathrow hava merkezindedir. İngiliz hava yolu da Londra borsasında önde gelen gelir kaynaklarından biri olarak listelenmiştir. Bugüne kadar herhangi bir havayolunun tarihinde, İngiliz havayolu, sadece uluslararası uçuş taşıyıcısı olmaktan 1 milyar dolar kazanan tek ve ilk yolcu uçağıdır. İngiliz hava yolları aynı zamanda "Tek dünya ittifakı" nın da kurucu üyesi ve kurucu üyesidir.


British Airways Tarihi:

Birleşik İngiliz Avrupa Hava Yolları (BEA) 1953 yılında başladı. İngiliz hava yolları, kombine hava yollarının bir parçası olduğu ilk yıllarda birçok zorlukla karşılaştı. Başlangıç ​​yıllarında başka bir hava yolu ile şiddetli bir rekabet vardı, İngiliz hükümeti iki revizyon yarışmasını iptal etti ve İngilizler de dahil olmak üzere iki hava yolunun ayrı rotalara gideceğini söyledi. İngiliz havayolunun kendi adlarıyla daha gelişmiş uçuşları getirdiği 2019 yılıydı ve buna Boeing de dahil. İngiliz hava yolunun geçmişi hava yolu için biraz karmaşık olarak ifade edilebilir ancak hükümetin aldığı her karara müdahalesi suçlanabilir.


British Airways Genel Bakış:

277 uçuşluk filo büyüklüğü ile Birleşik Krallık'taki en büyük ikinci hava yoludur. 277 uçuşu yönetebilmek, hava yolunun her zaman içinde olacağı bir revizyon yarışmasıdır. Ana rekabet sadece diğer hava yollarında değil, aynı zamanda hava yolunun içindeydi. 1990'larda bile yönetilmesi gereken çok fazla uçuş vardı ve işgücü zayıftı. Ancak bugün, İngiliz hava yolları 45.000 kadar mürettebat üyesi ve daha fazlasını işe alıyor. İngiliz hava yolunun zaten dokunduğu milyonlarca yolcu izi vardı. Ana grup "uluslararası havayolları grubu" olur. BA her zaman sahip oldukları “Uçmak, hizmet etmek” sloganına sadık kaldı. Ana amaçları, yolculara optimum hizmet sunmaktır.


BritishiAirways destinasyonları ve merkezleri:

BritishiAirways yurt içinde 27 noktaya ve dünya çapında 160 noktaya gider. Yolcuları uluslararası destinasyonlara taşıyan hava otobüsleri, Boeing ve diğer gelişmiş uçuşları var. 2018 anketine göre sadece bir merkez ancak 160+ destinasyon var. Tüm destinasyonların listesini görmek isterseniz, bunu resmi sitede görebilirsiniz. Ayrıca, hava yolunun sahip olduğu Kod paylaşım anlaşması nedeniyle, Katar, Amerika ve Bangkok hava yolları gibi birden çok hava yolu ile oluşturulmuş daha birçok ittifak vardır.


BritishiAirways Uzmanlığı:

BritishiAirways sadakat programı, havayolu uzmanlığı olarak adlandırılabilir. Sadakat programı, en sadık müşterilere bilet fiyatı üzerinden bir avantaj sağlar. Araç kiralamadan otel miktarına kadar her şey programın kapsamına girer. Bu, yıllar içinde havayolunu sadakatle seçen ve başka birini asla seçmeyen yolculara fiyatları hafifletme girişimi olarak başladı. Sadece sadakat programı değil, İngiliz havayollarının da uçakta birden fazla hizmetle hizmet verdiği biliniyor. Eğer sizde bu hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, ucuz Brisitish Airways uçak biletleri için sitemizi kontrol edin.


British Airways Yiyecek ve İçecekleri:

 British Airways yemeği: İç hava yolunda ücretsiz yemek yoktur. Uluslararası uçuşlarda ücretsiz atıştırmalıklar ve üç sıcak yemek vardır. Mesafeler ve sınıf ne olursa olsun, seçtiğiniz yemek için ödeme yapmanız gerekecek. Burada ayrıca bir püf noktası var - yemeğinizi her zaman önceden sipariş edebilir ve mevcut olan en iyisinden birini seçebilirsiniz. Ücretsiz yemek yememenin temel nedeni, insanların tükettikleri yiyecekler açısından sahip oldukları farklı seçimlerdir.

British Airways içecekleri: İçecekler ve içecekler yalnızca uçuşun başlangıcında mevcuttur ve aralarında hiçbir yerde yoktur. Yolculuk uzun ve kısa olabilir, ancak yarıda içecek servisi yapılmaz. Bu politikada bir kargaşa vardı, ancak İK bununla uğraşmış gibi görünüyor.

British Airways Özel Yemekleri: Özel yemekler BA'da mevcuttur ve seçilebilir. Sabit ve her türlü beslenme ihtiyacını kolaylaştıran çok sayıda özel menü vardır. Planlanan uçuştan önce mevcut olan birden fazla menüden seçim yapabilirsiniz. Özel menü politikası, uçuştan 48 saat önce menüden bahsederek gider.


British Airways Bagajı:

Politika, seyahat sınıfına göre değişir. Ancak genel olarak el bagajı 56cm x 45cm x 25cm'yi geçmemelidir ve küçük eşya, baş üstü dolabının 40cm x 30cm x 15cm boyutundan daha büyük olmamalıdır. Ayrıca, diğer sınıflar için - Her iki öğenin her biri 23 kg ağırlığa kadar çıkabilir. El çantanız limiti aşarsa, muhafazaya alınacaktır. Bu, kontrol edilen İngiliz hava yolu bagaj hakkınıza eklenebilir.


British Airways Sınıfları:

British Airways, hem iç hat hem de dış hatlardaki yolculara sunulan birçok sınıf ve alt sınıfa sahiptir. Seyahat sınıfları aşağıda verilmiştir:

Euro traveller- Ekonomi

Dünya gezgini- Ekonomi

Dünya gezgini artı - Premium ekonomi

Club Europe- Business

Kulüp dünyası- Business