Uçak Bileti Bul

Air Europa

Dönüş Ekle
Yetişkin   (18 ve üstü)
Çocuk   (2 - 11)
Bebek   (2 ve altı)

Yolcu Sayısı 9'dan Fazla Olamaz!

GENEL MERKEZİ
KURULUŞ TARİHİ 1986
UÇTUĞU NOKTA SAYISI 28
UÇTUĞU ÜLKE SAYISI 60
TOPLAM UÇAK SAYISI 45

Air Europa Uçak Bileti

Air Europa:

Varış noktanız ne olursa olsun, Air Europa ile uçabilirsiniz. Esas olarak Avrupa'daki uçuşlara odaklanırlar. Şirket sloganı "Seyahat arkadaşınız" havayoluna mükemmel bir şekilde uyar. Keyifli bir yolculuk vaadiyle birinci sınıf konaklama sunarlar ve mükemmel bir seyahat arkadaşı olduklarını kanıtlarlar. İspanya'nın üçüncü büyük havayolu olan Air Europa,% 100 seyahat ve turizm şirketi olan Globalia'ya aittir.


Air Europa Tarihi:

1986'da başlayan Air Europa, daha önce İspanya'da Air Espana SA olarak kayıtlıydı. Bankaların% 75'ine sahip olduğu İngiliz ILG-Air Europe Ground'un bir parçasıydı. Başlangıç ​​yıllarında Akdeniz tatil beldelerinden ve Avrupa şehirlerinden tatil uçakları uçtu. Aynı zamanda ulusal tarifeli uçuşları gerçekleştiren ilk İspanyol özel şirketi oldu. Havayolu şirketi, 1998 yılında Iberia ile daha sonra feshedilen bir franchise anlaşması imzaladı. Şu anda sahibi Globalia Corporation Empresarial S.A. Air Europa'ya Brezilya Ulusal Sivil Havacılık Dairesi tarafından Brezilya'da iç hat uçuşları düzenleme izni verilmiştir.


Air Europa'ya Genel Bakış:

Air Europa'nın merkezi Llucmajor, Mallorca İspanya'dadır ve aynı zamanda Adolfo-Suarez Madrid-Barajas Havaalanı, Barselona-EL Prat Havaalanı ve Palma de Mallorca Havaalanı'ndaki üslerini de muhafaza etmektedir. Ayrıca, Eylül 2007'den beri Sky takım ittifakının bir üyesidir. Air Europa, yaklaşık 45 noktaya aktarmasız uçmaktadır. Juan Jose Hidalgo, 5 Mart 2014 itibarıyla 2949 çalışanı işe alan havayolu şirketinin başkanı ve CEO'sudur.


Air Europa Varış Noktası ve Hubları:

Air Europa havayolunun Kasım 2016 itibarıyla birkaç havayoluyla Kod paylaşım anlaşmaları vardır. Bazı havayolları ...

Aeroflot

Air France

Alitalia

Çin Hava yolları

Çek havayolları

Kore havası

Türk Hava Yolları ve daha fazlası.

Şirket, Kanarya Adaları ve Balear Adaları'ndaki bazı tatil beldelerinin yanı sıra kuzey ve Batı Avrupa arasında tur hizmetleri yürütmektedir. Ayrıca yerel tarifeli hizmetler ve Kuzey Amerika ve Güney Amerika'ya uzun süredir var olan hizmetleri de yürütüyorlar. Air Europa'nın ana üssü, Palma de Mallorca'daki Palma de Mallorca Havaalanı'dır. Temmuz 2019 itibarıyla Air Europa filosu, Airbus A330-200, Airbus A330-300, Boeing 737-800 ve Boeing 787-9 gibi çeşitli uçaklardan oluşmaktadır.


Air Europa Havayolları Özelliği:

Havayolları misafirperverlikleriyle ünlüdür. Her biri müşterilerine en iyisini sunar. Air Europa, ek bir uzmanlığa sahiptir. Yolcuların daha sonra air Europa veya herhangi bir ortak havayolu ile paraya çevirmek için kullanabilecekleri bir Air Europa SUMA sadakat programı sunarlar. Eğer sizlerde Air Europa ucuz uçak biletlerinden faydalanmak istiyorsanız sitemize bakmanızı öneririz.


Air Europa Bagaj Hakkı:

Ekonomi sınıfı yolcuların 10 kilograma kadar tek parça el bagajına sahip olmasına izin verilir. Öte yandan business class yolcuları 14 kilograma kadar tek parça el bagajına sahip olabilirler.

Taşıma eşyalarının boyut sınırı 55cm * 35cm * 25cm'den azdır. Orta ve uzun mesafeli uçuşlarda, ek ücretlerden kaçınmak için kontrol edilen her bir bagaj parçası 23 kilogram veya daha hafif olmalıdır. Business class yolcuları iki işaretli eşyaya sahip olabilirken, ekonomi sınıfı yolcuları orta mesafeli uçuşlarda bir kontrol edilmiş eşyaya sahip olabilir. Bununla birlikte, uzun mesafeli uçuşlarda, business class yolcuları üç işaretli kalem, ekonomi sınıfı yolcuları ise iki kontrol edilmiş kalem alabilir. Bagaj hakkıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için Air Europa resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Air Europa Yiyecek ve içecekler

Air Europa biletlerine yemekler dahil değildir. Ancak transatlantik hizmetlerle seyahat eden yolcuların yemeklerini ekonomi sınıfına dahildir.

Air Europa havayolları yemekleri - Havayolu şirketi, bilet fiyatı ile herhangi bir tamamlayıcı yemek sunmamaktadır. Ancak seyahat ederken yerinde ödeme yaparak farklı yiyecekler sipariş edebilirsiniz.

Air Europa hava yolları içecekleri - Tıpkı yiyecekler gibi, tamamlayıcı içecekler değildirler. Bir yolcunun tüketebileceği belirli bir alkollü içecek sınırı vardır.

 Air Europa özel yemekleri- Özel yemekler için önceden belirtilerek sunulabilecek çeşitli hükümler vardır.


Air Europa sınıfları

Air Europa iki kabin konfigürasyonuna sahiptir.

  • Ekonomi sınıfı - Avantajlar daha azdır ve fiyat da öyle. Bu sınıf, bagaj ve diğer tesisler söz konusu olduğunda genellikle fazla özgürlüğe sahip değildir.
  • Business class - Yalnızca A330-200, A330-300, 737-800, 787-8 ve Embraer 195 uçaklarında bulunur. Avantajlar, fiyatın yanı sıra daha fazladır. Daha fazla özgürlük sunan ekonomi sınıfından bir adım önde.


Air Europa Rezervasyonu:

Biletliyo.com'dan uçuşunuzu seçtikten sonra, yapmanız gereken tek şey, kalkış tarihini ve saatini, gidiş dönüş veya tek yönlü uçuş  olup olmadığını ve detayları kontrol etmektir. Ayrıca, doğrulama amacıyla daha fazla kişisel bilgi ve iletişim bilgileri vermeniz gerekecektir. Havalimanındaki görevlilere göstermek için kişisel kimliğinizi daima yanınızda taşıyın.


https://www.biletliyo.com/air-europa-ucak-bileti